У Дніпрі відновили електропостачання після ворожого обстрілу 20 вересня.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».
Після ворожої атаки, яку пережило місто Дніпро вночі 20 вересня, багато будинків залишилися без світла.
Аварійні бригади цілодобово працювали, щоб якнайшвидше повернути людям електрику, і вони таки це зробили.
Зараз будинки, що були знеструмлені після російського обстрілу, вже підключили до електрики.






