Транспортування газу в Україні подорожчає у чотири рази.
Таке рішення ухвалила Нацкомісія з регулювання енергетики, передають новини Дніпра.
З 1 січня 2025 року тарифи на послуги транспортування газу для українських споживачів зростуть у чотири рази. Це пов’язано із припиненням транзиту російського газу.
З 2025 року нам залишиться тільки 15% доходу від внутрішніх замовників. Для зниження витрат було вжито всіх заходів, – запевняють Оператори ГТС. Закриваються і консервуються компресорні станції, оптимізують кількість персоналу і видатки.
Наразі тариф на транспортування газу складає 124,16, проте з 1 січня він зросте до 501,97 грн за 1000 куб. м – майже на 305%.
Представники бізнесу вже виступили з тим, що не зможуть витрамати додаткове навантаження, зокрема, якщо піднімуть тарифи на електроенергію.






