Окупанти атакували евакуаційний автобус у Дніпропетровській області, коли той їхав забирати родини з дітьми з небезпечного району.
Про це повідомив керівника гуманітарної місії Євген Каплін, передають новини Дніпра.
Зранку 28 червня російські військові завдали удару по автобусу Гуманітарної місії «Проліска». Ворог атакував транспортний засіб дроном-бомбером.
Постраждалий автобус під час атаки їхав забирати сімʼї з дітьми з населених пунктів Синельниківського району.
«Скид боєприпасу осколково-фугасної дії відбувся в полуметрі від транспортного засобу. Внаслідок ураження в мікроавтобусі були пошкоджені задні колеса, уражений паливний бак, вибиті вікна, понівечений салон, пробитий кардан», – розповів Каплін.
Лише дивом внаслідок удару ніхто не постраждав. Водій також залишився неушкодженим.






