Гірські рятувальники транспортували тіло мертвого туриста з Дніпра, який опинився у лісах Івано-Франківщини. Правоохоронці вже розслідують смерть чоловіка.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС в Івано-Франківській області, передають новини Дніпра.
24 травня у лісі села Буркут Верховинського району виявили тіло мертвого туриста з Дніпра. Це чоловік 1992 року народження.
Після проведення слідчих дій, рятувальники транспортували тіло загиблого до найближчого населеного пункту.
Правоохоронці встановлюють всі обставини події та нагадують, що подорожі горами потребують особливої відповідальності та підготовки.






