Загалома постраждали шестеро людей.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Вночі окупанти обстріляли Синельниківський район. В результаті ворожої атаки постраждала ціла родина, а їхній будинок зазнав значних руйнувань.
Наразі п’ятеро постраждалих перебуває у лікарні. Серед них 13-річна дівчинка та 15-річний хлопець. Повідомляється, що жінка 47 років наразі у “важкому” стані.
Внаслідок обстрілу, руйнувань зазнали житлові будинки, електропередач і газогін. Відкрито кримінальне провадження.






