Суддя з Дніпра вчинив рейдерське захоплення.
Про це повідомляє СБУ, передає Дніпро 24.
У Дніпрі викрили суддю районного суду, який незаконно привласнив квартиру місцевої жительки. Спочатку він орендував житло у центрі міста, а потім півроку не платив за проживання.
Ба більше, під різними надуманими приводами чоловік не пускав до квартири власницю, яка намагалася зустрітися з ним та з’ясувати, чому той не платить.
Після цього суддя підробив документи, в яких «дописав», що нібито викупив квартиру у потерпілої за 412 тисяч гривень. А далі подав позов до суду про визнання договору дійсним. Він додав навіть фіктивну розписку нібито від власниці про отримані кошти за продаж нерухомості.
В результаті, суд заочно задовольнив позов посадовця та визнав його право власності на відповідне житло. Однак СБУ спільно з ДБР ліквідували рейдерську схему захоплення. Триває розслідування.






