Хлопці віком від 14 до 19 років спочатку побили безпритульну жінку, а потім завдали численних ножових поранень, від яких вона померла.
Про це повідомляє Нацполіція, передає Дніпро24.
У ніч з 2 на 3 грудня, семеро підлітків виявили у безхазяйній будівлі безпритульну жінку. Підлітки побили її, а потім завдали численних ударів ножем, внаслідок чого вона загинула.
На цьому вони не зупинилися. Вони виявили ще одного безхатька в цій будівлі, та скоїли замах і на його життя. Побитий, з численними травмами, він втік від нападників – добіг до заправки та попросив викликати «швидку».
Є ймовірність, що ця група підлітків причетна і до побиття безпритульного в укритті на Європейській площі. Деякі зі своїх дій зловмисники знімали на телефон.
Правоохоронцям вдалося встановити особи всіх причетних. Вони провели близько десятка обшуків та виявили докази злочинів.
Як зʼясувалося, групою підлітків віком від 14 до 19 років міг керувати 23-річний дніпрянин, який перебуває у вʼязниці за вбивство та розбійний напад. Він спілкувався з підозрюваними в групі, яка пропагує насилля та радикальні злочини. Тому вони і знімали все на телефон – потім вони скидали відео в цю групу.
Наразі всі семеро перебувають під вартою. Двох з них затримали у Донецькій області. Нападникам загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі, або довічне увʼязнення.






