Російська армія завдала удару по Дніпру новою балістичною ракетою.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА, передають новини Дніпра.
21 листопада окупанти атакували Дніпро новою ракетою. Однією з цілей став центр реабілітації для людей з інвалідністю.
У корпусі вибуховою хвилею повибивало десятки вікон. Пошкоджено покрівлю, а на кухні побитий посуд.
Найбільше від удару постраждала котельня. На щастя, обладнання і комунікації залишилися цілими, проте приміщення сильно понівечене.
Дивом того дня у центрі ніхто не постраждав. У той час там знаходилося сім чоловік. Всі вони встигли пройти в укриття.










