Внаслідок атаки шахедами по Дніпру, загинуло двоє людей.
Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов, передає Дніпро24.
Між 8 та 9 поверхами рятувальними виявили тіло ще однієї жертви російського обстрілу – це місцева мешканка Дніпра.
В результаті влучання шахедами по багатоповерхівці, загинуло двоє людей, ще 8 людей зазнали поранень. Три квартири знищено вщент, ще близько 20 – зазнали пошкоджень.
За словами Філатова, 24 лютого у Дніпрі оголошено Днем трауру.






