Вчора, 31 липня, у Дніпрі стався конфлікт між групою чоловіків та дніпрянином, який був з неповнолітнім сином. Нападники припаркували авто на газон, що і стало причиною сварки.
Про це повідомляє видання Дніпро 24 з посиланням на поліцію міста Дніпро.
У четвер на Пилипа Орлика невідомі припаркували свій автомобіль на газоні, що заборонено. В цей час повз проходив 42-річний містянин з сином – він зробив їм зауваження, і чоловікам це не сподобалося.
За даними місцевих ЗМІ, компанія кремезних чоловіків одразу почала агресивно себе поводити, нецензурно висловлюватися та погрожувати.
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства у Шевченківському районі. Особи учасників інциденту вже встановили.






