16 червня окупанти обстрілювати Нікопольський район дронами та артилерією.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає Дніпро24.
16 червня під ворожим вогнем перебували Нікополь, Марганецька та Мирівська громади. Дроном окупанти поцілили по одному із сіл Марганецької громаді.
В результаті обстрілу осколкових поранень зазнали подружжя – 57- річний чоловік та його 60-річна дружина. Їх госпіталізували.
Також пошкоджено приватні будинки, багатоповерхівка, господарські споруди, машини та лінії електропостачання.






