Прощальний пост команда закладу вже виклала на своїх сторінках у соцмережах.
“Це була неймовірна історія, сповнена щастя, любові та турботи про кожного з вас. Ми безмежно вдячні вам за роки, проведені разом”, – зазначається у дописі.
Причин такого рішення ресторатори розкривати не стали, але вирішили піти красиво. Замість того, щоб просто тихо повісити замки на двері, у Confetti влаштовують прощальний вікенд.
Останніми днями, коли ще можна буде замовити улюблені страви, стануть 12, 13 та 14 червня.
Команда подякувала дніпрянам за роки спільних свят, побачень і сімейних вечерь, а також порадила бронювати столики на ці вихідні заздалегідь, адже охочих символічно попрощатися із закладом явно не бракуватиме.






