У Дніпропетровській області завершилася примусова евакуація. У Межівській та Новопавлівській громадах не залишилося жодної дитини. З переїздом допомогли районні адміністрації, поліція, гуманітарні організації.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, пише видання Дніпро 24.
Вже офіційно – на Дніпропетровщині завершилася примусова евакуація. Всіх дітей з прифронтових громад вивезли. Здебільшого вони залишаються в регіоні.
Нагадаємо, евакуація розпочалася наприкінці квітня. Із семи сіл Межівської та Новопавлівської громад мали вивезти сім’ї з дітьми.
Лисак подякував всім причетним, хто допомагав в організації евакуації – районній адміністрації, поліції, гуманітарним організаціям.
Пам’ятайте: на Дніпропетровщині триває добровільна евакуація. Ось телефон для бажаючих виїхати з прифронтових території: 066 748 69 81.






