З Синельниківського району, який перебуває під постійною загрозою обстрілів, продовжується евакуація населення.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, повідомляють новини Дніпра.
На Дніпропетровщині у безпечні місця з прифронтових районів громад вивозять у першу чергу дітей, людей старшого віку, людей з інвалідністю.
Днями евакуювали понад 190 підопічних психоневрологічного інтернату. Було задіяно кілька автобусів та карет «швидких».
Людей повезли та розмістили у Київ, на Рівненщину, Вінниччину, Житомирщину і Черкащину. Частина – залишається на Дніпропетровщині.
Евакуйованих поселили у закладах зі стаціонарним доглядом. Там про них піклуватимуться.






