У Дніпрі 28-річний чоловік знайшов легкий спосіб заробити після вуличної сварки зі знайомим, яка сталася 20 березня на вулиці Марка Озерного в Новокодацькому районі.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Під час конфлікту у потерпілого з кишені випав мобільний телефон. Чоловік пішов, навіть не помітивши втрати, а от його опонент зорієнтувався швидко.
Він забрав гаджет, у чохлі якого лежали банківські картки. Згодом він пройшовся місцевими банкоматами та зняв із чужих рахунків понад 26 тисяч гривень.
Поліцейські оперативно затримали фігуранта. Слідчі вже оголосили дніпрянину підозру.






