У ніч на 29 липня ворог завдав ракетного удару по Кам’янському, внаслідок чого руйнувань зазнав також пологовий будинок. Як наслідок – троє людей загинули, 22 постраждали.
Про наслідки атаки розповідають Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Цієї ночі Кам’янське пережило ракетний удар. Окупанти влучили по порожній триповерховій будівлі, однак від вибуху постраждали ще сусідні медзакзади – пологовий будинок і терапевтичне відділення міської лікарні.
На жаль, в результаті обстрілу загинуло троє людей, серед яких 23-річна жінка. Вона була на 7-му місяці вагітності, але росія забрала життя її та її малюка…
Станом на зараз, відомо про 22 постраждалих, серед яких 10 – це медики. Одна з фахівців у тяжкому стані. Також лікарі борються за життя ще однієї вагітної жінки.
Зараз у Кам’янську ліквідовують наслідки російського удару. У пологовому також пошкоджено обладнання та знищені запаси препаратів, тому пацієнтів перевели в інші лікарні. Окрім цього, понівечені школи, дитсадок і майже півсотні будинків.









