Ворог завдав удару по заправці в Нікополі.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Зранку окупанти влучили двома безпілотниками по АЗС, внаслідок чого було пошкоджено обладнання, вантажівку і саму заправку.
Внаслідок російської атаки, постраждали троє цивільних чоловіків – 32, 43 та 67 років. Медики надають їм всю необхідну допомогу.
Прокуратура розпочала розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни. Правоохоронці документують наслідки обстрілу.






