Ольга Гриценко активно допомагала постраждалим в цій війні, навчалася в місцевому університеті, а потім приєдналася до лав ЗСУ.
Про це повідомляє Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, передає Дніпро24.
3 березня не стало мешканки Дніпра Ольги Гриценко. Вона героїчно загинула під час виконання бойових обовʼязків у Харківській області.
«Ольга допомагала внутрішньо переміщеним особам та людям, які постраждали від бойових дій. До Дня студента у 2023 році Ольга Гриценко отримала ректорську відзнаку за волонтерську діяльність. Я завжди думала «Коли вона все встигає? Допомагати людям, брати участь у суспільному житті свого району. А під час ворожої навали Ольга записалася до лав Збройних Сил України. Ми з нею говорили в останній день канікул. Вона обіцяла виходити на заняття. Що сумує за навчанням…» – розповідає кураторка групи РС-22 Аліна Солнишкіна.
У спільноті «Події Ігрені», яку вона Ольга створила, повідомили, що прощання відбудеться у четвер, 7 березня, о 10:00, за адресою: вул. Автодорожна, 18 (перехрестя з Мальовничою).
Вічна памʼять та шана!






