У місті Синельникове поліція затримала 48-річного чоловіка, який, після того як підвіз літню жінку, пограбував її.
Поліція Дніпропетровської області повідомляє, пише Дніпро 24, цей випадок стався 15 грудня близько 21:30, коли нападник, побачивши жінку на узбіччі дороги, запропонував їй підвезення до дому. Жінка погодилася, не здогадуючись про наміри чоловіка.
По прибутті до місця призначення, коли потерпіла шукала гроші у сумці, щоб віддячити за поїздку, нападник напав на неї, вимагаючи віддати свій мобільний телефон. Він успішно заволодів гаджетом та втік з місця злочину.
Жінка не гаючи часу звернулась до поліції, де надала детальний опис нападника. Поліцейські Синельниківського районного управління оперативно затримали підозрюваного. Ним виявився 48-річний місцевий житель.
Слідчі, за погодженням з прокурором Синельниківської окружної прокуратури, вже повідомили фігуранту про підозру за частиною 4 статті 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує до 10 років позбавлення волі за скоєний злочин.
Цей інцидент є нагадуванням про необхідність обережності при спілкуванні з незнайомцями та прийнятті допомоги від них.






