Будівля вигоріла практично вщент.
Про це повідомляє Телеканал D1, передають новини Дніпра.
Ця школа була справжньою історією – її збудували ще у 1933 році. Вона пережила Другу світову війну і майже століття була головним місцем зустрічі для всього села.
Російські удари зробили те, чого не сталося за минуле століття – перетворили ліцей на руїну.
Загалом у Межівській громаді ситуація зі школами критична – це вже шостий вщент зруйнований заклад, ще 12 стоять пошкоджені.
Проте навчання не кинули – близько 100 учнів ліцею продовжують уроки, щоправда, тепер лише в онлайні.






