Дикорослі гриби, які стали причиною гострого отруєння, родина зібрала власноруч у місцевій лісосмузі.
Про це повідомляє “Перший міський”, передають новини Дніпра.
Хлопчикові стало зле майже одразу, тож рідні встигли викликати швидку. У лікарні стан дитини був важким, проте медикам вдалося стабілізувати пацієнта.
Зараз за його життя та здоров’я борються лікарі.
Фахівці вкотре нагадують, що на Криворіжжі взагалі немає їстівних дикорослих грибів, тому треба бути максимально обережними.






