У Дніпрі викрили медиків, які брали 9 тисяч доларів хабаря та надавали фіктивні діагнози для присвоєння групи інвалідності. Все робилося для того, щоб вони могли уникнути мобілізації.
Про це повідомляє видання Дніпро 24 з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Підозри отримали завідувач психіатричного відділення та троє лікарів у Дніпрі. Вони стали організаторами афери по присвоєнню інвалідності чоловікам призовного віку.
Фігуранти виготовляли медичні довідки, у яких вказували неправдиві діагнози. Так “клієнти” могли отримати висновок ВЛК про свою непридатність до військової служби. Відповідно їх виключали з військового обліку, і вони могли без проблем виїхати за кордон.
Також медики оформили фіктивне перебування «пацієнта» на стаціонарному лікуванні, щоб він пройшов усі необхідні обстеження. За свої “послуги” брали 9 тисяч доларів.
Правоохоронцями було зафіксовано факти передачі коштів у розмірі 2000 і 3000 доларів. Двох лікарів вже затримали.






