Наразі їхньому життю нічого не загрожує.
Стан пацієнтів прокоментував лікар Олександр Дніпровській міськраді, передає Дніпро24.
В результаті ракетного удару по Дніпру 2 квітня, постраждали 18 осіб. За медичною допомогою звернулися 8 постраждалих з осколковими пораненнями, черепно-мозковими травмами, різаними ранами.
Наразі на стаціонарному лікуванні залишаються 3 людини, інші лікуються амбулаторно. Зараз їхньому життю нічого не загрожує. Постраждалі перебувають під наглядом медиків.
За словами лікаря, до їхньої лікарні вчора доставили двох чоловіків 34 та 38 років. Один – з пораненням голови та щелепи. Інший – отруївся чадним газом. Вони швидко одужають.






