Як реконструювали водогон у Кам’янському районі та привласнили мільйони.
Про це повідомляє НАБУ, передають новини Дніпра.
На Дніпропетровщині викрили організовану групу, яка заволоділи понад 129 млн грн державних коштів. Ці гроші виділили на відновлення критичної інфраструктури Дніпропетровської області.
У 2022-2023 роках четверо підозрюваних перемогли у тендері та уклали договір з КП щодо реконструкції водогону у Кам’янському районі.
Бенефіціарним власником товариства був відомий місцевий підприємець, який перебуває у розшуку ФБР за низку майнових злочинів. Він мав вплив на керівництво КП.
За договором, потрібно було закупити труби, які «переможець» тендеру через свою ж фірму-прокладку придбав у виробника за ринковою вартістю. Комунальному підприємству труби продали втричі дорожче.
Понад 129 млн грн фігуранти привласнили та розділили між собою. Їм повідомлено про підозру.






