В котельнях Дніпра встановлюють резервні генератори.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає Дніпро 24.
Котельня у Шевченківському районі Дніпра надає тепло у 15 житлових будинків, дитячий садок та один режимний об’єкт. На випадок аварійних відключень світла, тут встановлено генератор потужністю 200 кВт.
«У міжопалювальний період провели капітальний ремонт котла, замінили його секції, а також виконали всі необхідні гідравлічні випробування. Окрім цього, замінили 28 метрів аварійної труби опалення. Котельня обладнана генератором, який цього опалювального сезону довів свою ефективність – під час довготривалого відключення електроенергії він забезпечував роботу устаткування протягом семи годин», – розповів начальник теплової дільниці № 2 КП «Теплоенерго» Сергій Агруч.
Ще одна котельня у Шевченківському районі забезпечує теплом 40 житлових будинків, 2 дитячих садки та 3 навчальні заклади. Тут теж встановлено потужний генератор на випадок блекаутів.






