Серед тих, хто сьогодні повернувся з полону – дев’ятеро жителів Дніпропетровщини.
Про це повідомляє голова ОВА Олександр Ганжа, передають новини Дніпра.
Захисники вже на рідній землі, хоча попереду на них чекає довгий шлях реабілітації через отримані фізичні та психологічні травми.
Кожен такий обмін – це результат складних і тривалих перемовин Координаційного штабу та спецслужб. Наразі воїнам надають першу медичну допомогу, забезпечують усім необхідним та готують до довгоочікуваної зустрічі з родинами.






