Завершився конфлікт, якому представники Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру, надали широкий розголос.
Про це повідомили у самому Чернігівському театрі, передає Дніпро24.
Винуватці вибачилися перед постраждалим актором Миколою Лемешко через посередників, та попросили відкликати заяву і закрити кримінальне провадження по цій справі.
Порадившись з адвокатом, Микола Лемешко прийняв вибачення та забрав заяву з поліції. Театр підтримав актора в цьому рішенні.
«Керівництво театру, займаючи позицію щодо захисту Миколи Лемешка
як члена театрального колективу, забезпечення прав громадянина України і
актора, сприймає рішення Миколи Лемешка відкликати свою заяву задля
припинення поширення конфліктної ситуації, аби не створювати підґрунтя для
протистояння в театральному середовищі країни. Вважаємо, що в основі
професійних відносин між творчими колективами має бути висококультурне
спілкування, взаємоповага і цехова солідарність усіх членів театральної
громади України», – написали на сторінці театру.
А от люди, які допомагали надати розголос цій ситуації, залишилися обурені такою позицією з боку керівництва Чернігівського театру.



Нагадаємо, 17 січня, директор Дніпропетровського академічного театру опери та балету напав на актора Чернігівської трупи Миколу Лемешка, під час вивантаження костюмів зі службового автобуса, який перекрив заїзд до театру. Представники постраждалого викликали поліцію, а Лемешко подав заяву на директора Пінчука. Чернігівський театр у свою чергу надав широкого розголосу в соцмережах та ЗМІ, бажаючи «щоб ця історія не «замʼялась» і винні були покарані».






